How Can We Help?

< Všechna témata
Tisk
Jsme zde:

O Příručce webtrees

Příručka webtrees je volně dostupná ku prospěchu uživatelů a správců softwaru webtrees pro uspořádání rodinného stromu. Verse, kterou máte před sebou, je českým překladem původní příručky Webtrees Manual.

Co o příručce píší původní autoři:

Přiručku napsali vlastníci webové stránky Underwood Family Tree, která byla vytvořena softwarem webtrees. Potřebovali jsme podkladový materiál pro výuku uživatelů, manažerů a správců naší webové stránky.

Proč jsme napsali vlastní příručku?

Chtěli jsme, aby návštěvníci našeho rodinného stromu dokázali snadno procházet stromem, ale co je důležitější, chtěli jsme, aby se někteří zaregistrovaní uživatelé stali manažery a správci a pojistili tak dlouhověkost stránky. V dokonalém světě bychom lidi nasměrovali na webtrees Wiki, ale zatímco webtrees Wiki je dostupná v několika jazycích, většina její anglické verse je v současné době zastaralá nebo neúplná.

Existuje psaná příručka?

Pokud je nám známo, žádná Přiručka webtrees v tištěné formě neexistuje, ale každý může kteroukoliv stránku z této příručky vytisknout nebo na ni odkázat k dalšímu použití.

Tolik původní autoři.

Ti, kdo jsou nováčky v uspořádání vlastního rodinného stromu na webu (nebo se k tomu chystají), by si měli přečíst naši stránku Zdroje webtrees.

 

Přihlásit se k odběru
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments

Užitečné odkazy

Štítky

Obsah stránky